הקשר בין בניית האתר ואחסון בשרת מהיר

בניית אתרים בעידן המודרני משמשים ככרטיס ביקור אידאלי ברשת, ונראה כי די קשה כיום לנהל עסק ללא אתר אינטרנט. ישנם סוגים שונים שלא אתרים, חלקם אתרי תדמית שנועדו עבור קבלת תדמית ברשת, חלקם אתרי חנות למכירת מוצרים ושירותים שונים, אתרי מסחר, אתרי בלוג ועוד מגוון רב של סוגי אתרים.

באתרים הללו ניתן לפתח מגוון רב של תוספים, באמצעות פלטפורמות ייעודיות המציעות פיצ'רים ותוספים שונים על מנת לאפשר לכל גולש לבצע פעולות שונות כגון מכירת מוצרים, מכירת כרטיסים, השארת פרטים, מילוי טפסים, הצטרפות לחברי מועדון או למוצר קריאת חדשות ומידע בתחומים שונים.

דרך אתר אינטרנט הנבנה על ידי בית תוכנה ניתן לקבל חשיפה ותדמית חיובית, ניתן לעצב תיק עבודות לצורך התרשמות, לאסוף לידים על ידי קידום האתר ובכלל לאפשר לכל חברה להציג את פניה בדרך מתקדמת ועכשווית. אולם מה שקריטי בעת בניית אתר הוא המהירות שלו, כלומר בתוך כמה זמן הוא עולה כדי לאפשר לגולש ליהנות מתכניו.

את שירות בניית אתרים ניתן לקבל אצל חברת תוכנה או חברות לבניית אתרים המציעות את בניית האתר מא' ועד ת' וגם מגוון שירותים משלימים כמו – אחסון אתרים, קידום אתרים במנועי החיפוש של גוגל, שירות שיווק בפייסבוק, עיצוב אתרים, פיתוח תוספות שונו ובעצם כל הדרוש לחברות כדי להציג את מרכולתם בגאווה ברשת האינטרנט.

כיצד מהירות האתר משפיעה על הפופולריות שלו?

חווית הגלישה של הלקוח

אנו חיים בעידן מהיר, דרשני ובלתי סלחני. גולשים ברשת נעשים יותר חסרי סבלנות כאשר אתר מסוים אליו הם מעוניינים להיכנס עולה באיטיות ובמיוחד אם הם הגיעו דרך מנוע החיפוש של גוגל שאז יש להם כמה וכמה אפשרויות. ולכן, בעלי אתרים זקוקים להציג לגולשים אתרים בעלי זמן טעינה קצר ביותר, כיוון שכל שנייה של המתנה יכולה להיות עבור הגולש כמו נצח. האידיאל הוא זמן טעינה של פחות מ -3 שניות בלבד.

שיפור הדירוג בגוגל

גוגל מדרגת אתרים על פי זמן מהירות האתר, וככל שהאתר יהיה מהיר יותר, כך ישנה אפשרות גדולה יותר לקבל דירוג טוב ולהימצא בראשית התוצאות בביטויים רלוונטיים לתחום שלכם. הדבר חשוב אם הנכם מתכוונים לבצע קידום אורגני לאתר או הנכם בתהליך הקידום, שאז יש לשפר את מהירות האתר מפעם לפעם על ידי כלים מיוחדים ובעיקר הכלי המופלא של גוגל – Google Speed Test.

אחסון אתרים בשרת איכותי יכול לשפר את מהירות האתר

ישנן כמה פעולות דרכן ניתן לשפר את מהירות האתר, אולם הבדיקה הראשונה שעליכם לעשות כבר בתחילת הדרך היא – לבחור בחברת אחסון המציעה שרתים ישראליים בעיקר אם יש באתר פיצ'רים ותוספים, מידע מאתרים חיצוניים, קבצים רבים שאלה צורכים משאבים רבים ומשפיעים על מהירות האתר.

אהבתם? שתפו חברים

למדו עוד בנושא:

אתרי אינטרנט – מה זה בעצם דורש?

העולם שלנו בשנים האחרונות הולך ונהיה יותר ויותר ווירטואלי כאשר תהליכים רבים מתבצעים באמצעות אתרי האינטרנט השונים וכמעט ואין צורך בכוח אדם ושירות לקוחות. אך

יש לכם שאלות לגבי אחסון אתרים או קידום אתרים?

פנו אלינו ונשמח לעזור!