לעשות את זה נכון באמצעות אחסון אתרים

עסקים נפתחים, כך למעשה מתרחשים הדברים, מנגד, רוצים לא מעט בעלי עסקים כי הלקוחות שלהם יפגשו אותם אך לשווא. מה הם עושים לא נכון? למה הלקוחות לא מוצאים אותם? מדוע הם בוחרים במתחרים? נשמע לכם מוכר? שואלים את עצמכם איפה הלקוחות שלכם מחפשים אתכם באמת? קבלו את החדשות הטובות, זה יכול להיות מול מסך הטלוויזיה, זה יכול להיות ברחוב, אבל זה הכי נגיש דרך האנדרואיד או מחשב הנייד.

הבנתם נכון, כדי להגיע אליכם, כדי שהלקוחות שלכם יבחינו וידעו בקיומכם, אתם מחויבים לעשות את הצעד הנכון. בניתם אתר? שיהיה בשעה טובה, עכשיו השאלה איפה אתם בוחרים לאגור את התכנים. מה זה לאגור תכנים? פשוט מאוד, זה אחסון אתרים– לאחסן את התכנים במקומות נגישים.

האחסון יקבע את עתיד העסק שלכם

למה הכוונה? אחסון אתרים הוא למעשה מקום בו יימצאו כל התכנים של העסק, כל מה שהלקוח צריך מכם. הוא רואה פרסום בגוגל, מקיש בפשטות את מילות המפתח ומגיע לאתר שלכם. האתר נתקע? הגרפיקה מכבידה, הוא מנסה שוב אך לשווא. מה לדעתכם עלול לקרות ומה תעשו כדי שזה לא יקרה?

אז מה צריך לעשות?

כדי שיבחינו בכם, כדי שהלקוח לא יעבור לנותן השירות הבא, אתם חייבים להיות נגישים, זמינים ובעיקר ברורים. יש לכם אתר, מעולה, עכשיו צריך לדאוג כי המיקום בו תאחסנו את התכנים יספק ללקוח שלכם איכות של גלישה וקבלת כל השירותים בקלות. איפה ממוקם השרת שלכם? כדי שלא תפגמו לעצמכם בהליך השיווקי שלשמו התכנסתם, אתם חייבים לבחור חוות שרתים נעימה ונוחה ללא שום תקלה. מיקום שיאפשר ללקוח שלכם להיכנס, לראות, ללחוץ ולרכוש ללא כל בעיה.

כך תהפכו לקוח מתעניין ללקוח קבוע

אז למה התכוון המשורר שאמר לאחסן את האתר במקום הנכון? מעבר לחוות שרתים נכונה, מדברים על שירותים לא זולים יתר על המידה. אתם חייבים פונקציות אתר קלות, יצירת אופטימיזציה,.

מה זה יצירת אופטימיזציה?

כאשר מדברים על אופטימיזציה, מדברים על הדרך הקלה להקטין זמן טעינה ושוב מדברים על זמן טעינה סביר. שוב חוזרים לנקודה בה הלקוח שלכם ייכנס, "ייתקע לו המחשב" ואז, הוא יתייאש ויעבור לנותן השירות הבא. כדי שזה לא יקרה, אתם חייבים לעבוד על קוד נכון, על מבנה ועל גרפיקה שלא תתקע את הליכי הגלישה של הלקוח.

מה זה לאחסן את האתר במקום הנכון?

זה לבחור שרת נכון, גוגל יחפש אתכם על פי מיקום גיאוגרפי של גולשים שצריכים את השירות שלכם או שירות דומה. מה שחשוב הוא מיקום השרת שבו תאחסנו את החומרים של האתר.

למה זה כל כך חשוב?

אם תאחסנו את האתר בארץ, תוכלו למקום אותו גבוה וכך להגדיל את הביקורים באתר. בסופו של דבר הרעיון הוא לייצר מכירות ולהגדיל התערבויות של גולשים – לשם כך נבנה האתר לא כן?

אהבתם? שתפו חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

למדו עוד בנושא:

מהו אחסון אתר?

מפעילי אתרים ובעלי עסקים יודעים כי ללא שירותי אחסון אתר מקצועיים עלול הייצוג האינטרנטי של העסק לקרוס. למעשה, על מנת להבטיח את הצלחתו של אתר

חשיבות בחירת אחסון טוב לקידום האתר

כל הקבצים והתיקיות במחשב מאוחסנים על הדיסק הקשיח של המחשב ולכן הם ניתנים ל'שליפה' מהירה וזמינים כל הזמן, באותה שיטה בדיוק דף אינטרנט מכיל קבצים-

יש לכם שאלות לגבי אחסון אתרים או קידום אתרים?

פנו אלינו ונשמח לעזור!